Nie mam talentu do robienia programów

W tym sezonie zacząłem oglądać „Mam talent”. Jak to się stało, sam właściwie nie wiem — siedzieliśmy ze znajomymi, piliśmy piwko i szedł telewizor. Dość banalnie. Zacząłem więc oglądać castingi i paru wykonawców mnie oczarowało, serio. Najbardziej Paweł Eizenberg, ale to tak na marginesie. Potem jednak przyszły zdaje się półfinały i doznałem wielu rozczarowań. Przy każdym kolejnym półfinale. Ludzie, którzy zachwycali na castingach, nagle nie zachwycali. Dlaczego?

Ludzie ci sami, ale zmieniła się sceneria. Zamiast jasnego pomieszczenia nagle robi się scena z jakimiś światłami, pochodnie, wizualizacje na wielkim ekranie. A podobno miało chodzić o talent.

Najgorzej wychodzą na tym tancerze czy różni sztukmistrze. Kto wypuszcza ubranych na czarno tancerzy na czarną scenę? Przecież ich nie widać! Do tego dochodzi praca kamery, która pracuje bez koordynacji z występem, cięcia na jurorów (ach ta zdziwiona mina Małgorzaty Foremniak, to i tak dobrze, że nie mówi nic) itd. Na okrasę zdziwiony Szymon Hołownia mówi: „Do tej pory jakoś tak było w naszym programie, że wygrywali śpiewacy”.

Niestety, ktoś odpowiedzialny za oprawę wizualną „Mam talent” dał po prostu dupy.

2 komentarze do “Nie mam talentu do robienia programów

  1. Miłosz Bolechowski

    Chociaż nie mam telewizora, zdarzyło mi się kilkakrotnie widzieć ten program i doszedłem do identycznych wniosków. Byłoby o tyle lepiej, gdyby zostali przy kameralnym otoczeniu. Ale nie, musi być jak w US&A.

  2. showletter

    Jestem zbyt zazdrosny i narcystyczny aby móc oglądać ten program, inni pokazują co potrafią a ja to mam oglądać i przyklaskiwać jak jakaś ciota? No way.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s